Afronës i vijnë mysafirë para dasmës, kështu i pret ajo

Së shpejti, këngëtari i njohur, Blero dhe e fejuara e tij Afrona do të bëjnë dasmën.
Ata kanë paralajmëruar një dasmë të madhe dhe shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.
E pak ditë para kësaj ceremonie, Afronës po i dalin në ndihmë shoqet e saj.
Sot, shtëpia e saj është mbushur me mike që kanë ardhur ta përkrahin në ditët e fundit si beqare./ORAinfo/

Së shpejti, këngëtari i njohur, Blero dhe e fejuara e tij Afrona do të bëjnë dasmën.

Ata kanë paralajmëruar një dasmë të madhe dhe shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

E pak ditë para kësaj ceremonie, Afronës po i dalin në ndihmë shoqet e saj.

Sot, shtëpia e saj është mbushur me mike që kanë ardhur ta përkrahin në ditët e fundit si beqare./ORAinfo/

lexo lajmin