Elita publikon pamjen më të bukur të burrit dhe djalit të saj

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.
Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.
Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.
Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.
Sot ajo ka publikuar një pamje shumë të bukur të Zërit dhe Gjikos./ORAinfo/

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e dashur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e po e shijon mjaftë shumë këtë periudhë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një pamje shumë të bukur të Zërit dhe Gjikos./ORAinfo/

lexo lajmin