Gresa bën një ndryshim, ja si po duket tani

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.
Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.
Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.
Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët shumë bukur./ORAinfo/

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët shumë bukur./ORAinfo/

lexo lajmin