Learta zbukurohet për të dalë në mbrëmje, por ia ‘huq’ keq me veshjen

Learta Jakupi është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.
Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.
Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të veshjeve elegante për femra ‘Mia Matin’.
Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në Turqi dhe nga atje publikon imazhe të shumta.
Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon është zbukuruar për të dalë në mbrëmje, e ai që ra në sy është fustani i saj jo në stilin që jemi mësuar ta shohim Leartën./ORAinfo/

Learta Jakupi është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të veshjeve elegante për femra ‘Mia Matin’.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në Turqi dhe nga atje publikon imazhe të shumta.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon është zbukuruar për të dalë në mbrëmje, e ai që ra në sy është fustani i saj jo në stilin që jemi mësuar ta shohim Leartën./ORAinfo/

lexo lajmin