Neca sapo doli nga salloni i Njomzës, shikoni grimin e frizurën që ka bërë

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.
Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.
Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.
Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Së fundmi ajo është parë në sallonin e Njomzës, ku si gjithmonë po duket e bukur./ORAinfo/

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo është parë në sallonin e Njomzës, ku si gjithmonë po duket e bukur./ORAinfo/

lexo lajmin